• Ново
Steelgrip Дебели Бар Костец за Гира и Barbell, Дебели Силикони Рака Blasters Сила за Обука - Совршени за боди билдинг, Кревање
zoom_in

Steelgrip Дебели Бар Костец за Гира и Barbell, Дебели Силикони Рака Blasters Сила за Обука - Совршени за боди билдинг, Кревање

DEN 431.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✅ РАКА СИЛА/ГОЛЕМИНА ДОБИВКИ - На Steelgrips дозволи за активирање на повеќе мускулни влакна, затоа забрзување мускулна сила и големина, добива во вашиот грб и лактите.Тоа е причината зошто многу топ-вршење на бодибилдерите изберат да ги користат barbell костец во своето вежбање. ✅ ВИСОКА ГУСТИНА НЕ се ЛИЗГА СИЛИКОНИ - На Steelgrips се изградени од врвот одделение висока густина соединение.Ова им овозможува на подобрената издржливост во споредба со поевтини, генерички алтернативи и, исто така, гарантира дека костец не се деформира или компресира кога е во употреба. ✅ ИНСТАНТ ДЕБЕЛИ БАР - Повеќе Од двојки дијаметар на стандардот барови и тегови, што значи дека можете да вежбате дебели бар обука за дел од цената.Лесно прстиња за да било стандардна големина барови, машини и кабел прилози за да се обезбеди употреба во секој bodybuilding вежба.Едноставно се водат со отворен печат и место нив околу вашата опрема парче избор!. ✅ СЛОБОДНИ ДЕБЕЛИ БАР ОБУКА ВОДИЧ - За секој купување на Steel Grips, ние ќе ви испратиме бесплатен примерок од Steel Grip Дебели Бар Обука Водич за да се осигура дека ќе го добиете максимумот од вашиот нов костец, тоа ќе биде испратена до вашето купување e-mail пост-купување. ✅ ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - Ние сме толку сигурни во нашите производи, ако не сте целосно задоволни со вашиот Steelgrips за било која причина, едноставно да ги споделите со нас и ние ќе рефундирање на дека во целост.За ризик купување кликнете на "Додај за да Кошница'.

Избор на купувачот..