• Ново
Vitakiwi 22ml на Силиконски Восок Мулти Оддел Сад Не-стап Тегли со Cloud Форма (10)
zoom_in

Vitakiwi 22ml на Силиконски Восок Мулти Оддел Сад Не-стап Тегли со Cloud Форма (10)

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Боја】 Избрани Бои. 【Големина】 Length2.56" × H1.12" (65mm×28.4 mm), 【Нето тежина】1.55 мл/pc (44g) околу. 【Пакет Количество】 10pcs на 22ml Облак Силикони Мулти Оддел Контејнери. 【Премиум Квалитет】 Направени од не-стап & храна одделение силиконски, и температура опсег : -40ºC на + 230 ºC, безбедно да се користи во фурна, микробранова, ладилник, фрижидер и машина за миење на садови. 【Функција】 Не-стап, еко-пријателски, флексибилни, издржливост, лесен и пренослив.Не-стап, Флексибилни, Лесни, Преносливи, Лесно за Чување и Транспорт.Температурата Опсег : -40ºC на + 230 ºC, безбедно да се користи во фурна, микробранова, ладилник, фрижидер и машина за миење на садови.

Избор на купувачот..