• Ново
BougeRV 7 Начин Приколка Plug Водоотпорна Приколка Жици се Подигнат 7 Pin Приколка Конектор Затворен Приколка Додатоци со Раскрсницата Кутија за RV Приколки, Campers, Каравани,
zoom_in

BougeRV 7 Начин Приколка Plug Водоотпорна Приколка Жици се Подигнат 7 Pin Приколка Конектор Затворен Приколка Додатоци со Раскрсницата

DEN 911.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✔ Bouge RV приколка приклучокот е направен од flameproof ABS делница кутија, добра спроводливост бакар и цврсти кабелот. 4 отвори & 4 блиску гума grommets прави целата делница кутија водоотпорна и отпорен на корозија.Сливните Кутија е многу полесно отколку управување со лабава жици. ✔ Постојат неколку признати жици боја код конвенции на 7-начин приколка конектор.Поврзан со функцијата, а не само со боја.Ве МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ги Bouge RV ПРИКОЛКА ЖИЦИ ДИЈАГРАМ во ОПИС или MANUAL. ✔ Лесно да се заменат оштетените 7-начин приколка конектор приклучок, 8 метри должина спречува таа да се затегнати за време на итен чекор. 7-Начин се Поврзува Кочница, Трчање, Обратно, да се Претвори Сигнали, и Помошната. ✔ Bouge RV приколка жица обезбедува брз, едноставен начин да се поврзете жици од приколката кабелот со приколка жици.совршен за RVs, приколки, campers, каравани, храна комбиња и други имиња возила. ✉ Она што ќе добиете : 2 години ГАРАНЦИЈА & Живот услуги на клиентите.Пакетот е раскрсница кутија,8 ft жица,4 отворете и 4 блиску grommets,2 навртки.вклучувајќи juc Ако имате било какви проблеми при користење на процесот, ве молиме да стапите во контакт со нас преку Купувачот Порака.

Избор на купувачот..