• Ново
horseWEn Деца Бебе Момче Девојка Сомотски Лигавче Целокупниот Цврст Дното Suspender Панталони
zoom_in

horseWEn Деца Бебе Момче Девојка Сомотски Лигавче Целокупниот Цврст Дното Suspender Панталони

DEN 167.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Сомотски.Материјал : Сомотски, супер меки, удобни, кожни-пријателски.Функција : Buttom затворање, прилагодливи ремени, 2 џеб пред се, полна боја, мало бебе момче девојка Сомотски Suspender Панталони, деца целокупната лигавче панталони, совршен за појавување со кошула, џемпер,sweatshirt, pullover, качулка,итн.Големина : Бебето е зима облека, одговара за деца унисекс бебе момчиња и девојчиња 6-12 Months,1-2 Years,2-3 Years,3-4 Years, 4-5 Years.Повод : Совршен за секојдневно носење/playwear/homewear/outwear/училиште/Божиќ/роденден/празник/фотографија/есен/зима.Пакет : 1pc сомотски лигавче комбинезони.Висок квалитет, моден дизајн, 100% сосема нов.Клиенти се нашите најдобри пријатели.Имаме за цел да им обезбеди на 'ниска цена, високо квалитетни' облека и навремено, сигурен по-продажбата на услугата за Клиентите Големина Табела : 1in=2.54 см Големина 80(6-12months) : Биста 2 : 14.5 см-Должина на : 60cm Големина 90(12-24months) : Биста 2 : 15cm-Должина на : 65cm Големина 100(2-3years) : Биста 2 : 15.5 см-Должина на : 70cm Големина 110(3-4years) : Биста 2 : 16cm-Должина на : 75см Големина 120(4-5years) : Биста 2 : 16.5 см-Должина на : 80см Белешки : 1) ве Молиме да не се дозволи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2) за Вашето задоволство е наша цел на услугата.Ако на секое прашање, да ни оставите порака, ние ќе останеме во контакт со вас. 3) Ние имаме многу години на надворешната трговија искуство. 4) Постојат многу доверливи партнери што соработуваат со.

Избор на купувачот..