• Ново
LIRONGXILY Шопинг кошничка Градина Количка 4-Тркала Виткање Количка - Склоплива се Повлече Вагон Плажа Вагон Кампување Количка Преносни Градина и DIY Количка - 80KG Capacityy
zoom_in

LIRONGXILY Шопинг кошничка Градина Количка 4-Тркала Виткање Количка - Склоплива се Повлече Вагон Плажа Вагон Кампување Количка Преносни

DEN 1262.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тркала : Тешки 4" тркала, направени од здрав челична рамка и издржливи 600 D оксфорд ткаенина, пренослив и перат, долг животен век.Мулти-функција виткање количка:POR маскирна + двојно кочница + имајќи тркала + опашка рамка;Прилагодлива рачка,Лесен и лесно да push/pull со силна ергономски се справи.Капацитет : 80kg, висок капацитет, лесно да се носат тешки товари, ги задоволат секојдневните потреби (Специфични како што е прикажано).Нема собрание потребни:Лесно да се свитка/одвиваат, количка кога не е во употреба, лесно за чување и да се зачува простор.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас и да ви посакам среќен шопинг.

Избор на купувачот..