• Ново
RYYAN Расклопна Виткање Комунални Вагон Отворено, Тешки Градина Количка со Универзална Тркала, Прилагодлива Рачка и 2 Купот на Сопствениците, Количка Кампување Колич
zoom_in

RYYAN Расклопна Виткање Комунални Вагон Отворено, Тешки Градина Количка со Универзална Тркала, Прилагодлива Рачка и 2 Купот на Сопствениците,

DEN 9414.72

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : надворешни димензии на количка за големи вагон вагон се приближно : 102 * 105 * 89 CM.Внатрешни димензии на количка за комунални возила се 80 * 40 * 28 CM.МАТЕРИЈАЛ : ткаенина материјал на виткање вагон е 600 D полиестер влакна, кој е кој се одвојува за миење на рацете или црево чистење.Рамката на кампување вагон е направен од челик, и силни црна челична рамка на отворено вагон рамка е постабилна. 360-СТЕПЕН ПРЕДНИТЕ ТРКАЛА И ПРИЛАГОДЛИВА РАЧКА : на телескопски се справи може да биде лесно да се контролира на повеќето терени, и рачка на camper количка може да се прилагоди на висината, и е погодна за луѓе на различни висини, да се притисни количка.УДОБЕН ТРАНСПОРТ : тоа трае само неколку секунди за да се заврши, нема собрание задолжителни!Мал во големина, може да се стави во плакарот, ѕид или багажникот на било кој стандарден автомобил.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние сме посветени на обезбедување на вас со квалитет на производите и обезбедување на вас со беспрекорна услуга на клиентите.Не чекајте повеќе, уживајте во вашиот идеален производ за денес!.Име : Свитлива Camper Тежина : 10 KG без разлика Дали тоа е количка : свитлива Тежина : 20-80 KG опис на Производот : Таа се отвора во Секунди!на лесни издржлив дизајн има 10 KG .Капацитет & е мора да има за транспорт на тешки обемни товари.Одлично за патувања во паркот, кампување, отворено спортски настани, градинарство & многу повеќе!Задните табела доаѓа со две уникатно дизајниран купот/телефон држачи за на вашиот омилен пијалок & закуски, & огради надолу кога не е во употреба.Тоа огради лесно во свој торбичката за компактен складирање.Поради снимање причини, бојата на самиот објект може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме обратете се на вистинскиот објект Обезбедуваат професионални услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Избор на купувачот..