• Ново
Bucilla - Овошје Венец - Needlepoint 14 x 14 Перница за Полнење 4846
zoom_in

Bucilla - Овошје Венец - Needlepoint 14 x 14 Перница за Полнење 4846

DEN 628.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Bucilla - Овошје Венец - Needlepoint 14" x 14" Перница за Полнење 4846. Обезбедува материјали за изработка на декоративни перница кој плодот на лозата венец.Вклучува целосна боја печатени 12 мрежа needlepoint блокирам платно, волна предиво, памук конец, игла, упатства, табелата.Кутии или перница форма, а по завршувањето материјали не се вклучени.Инспириран од дизајнот на Дона Dewberry, и направен од страна на Plaid Bucilla.Bucilla - Овошје Венец - Needlepoint 14" x 14" Перница за Полнење 4846 обезбедува материјали за изработка на декоративни перница кој плодот на лозата венец.Комплет вклучува целосна боја печатени 12 мрежа needlepoint блокирам платно, волна предиво, памук везови конец, игла, три-јазична инструкции, табелата.Кутии или перница форма, а по завршувањето материјали не се вклучени.Инспириран од дизајнот на Дона Dewberry, и направен од страна на Plaid Bucilla.

Избор на купувачот..