• Ново
Сет од 3 Канистер Сет, Бонбони Бафет, Стакло Cookie Тегла, Тенџере, Тегли, Сад, Канистер Сет, Подароци за Мајки
zoom_in

Сет од 3 Канистер Сет, Бонбони Бафет, Стакло Cookie Тегла, Тенџере, Тегли, Сад, Канистер Сет, Подароци за Мајки

DEN 1128.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

3 Исти Димензии ; 32 См ( 1 - 1,5 Литри ).Донесе малку шарм на вашиот простор за живеење или endulge пријател во повеќето sweetish начин со вистински изглед.Разубават вашиот countertops со тегли за тие да може да биде исполнет со брашно, шеќер, житарици или чоколадо чип колачиња.Направен во Истанбул со стакло и калај-месинг(метални делови).НЕ се Безбедни за машина за миење садови.Секоја ставка од нашата продавница е достапна за промет на големо бизнис.Ве молиме распрашува за нашата големо услуга преку пораки.Секоја ставка од нашата продавница е предаден преку DHL Воздух Изразат Врата-до-Врата Товар.Ние обезбедуваме подарок пакување услуга со пораки, премногу.Ве молиме, напишете особено за нас за подарок-завиткување и тоа ќе ни биде задоволство да ги додадете вашите пораки, заедно со подарок пакети ние се подготват за ваше име.

Избор на купувачот..