• Ново
Ен Кларк Cookie Секачи 5-Парче Основните Колаче Машина Сет со Рецепт Книшка, Ѕвезда, Срцето, Круг, Квадрат и Цвет
zoom_in

Ен Кларк Cookie Секачи 5-Парче Основните Колаче Машина Сет со Рецепт Книшка, Ѕвезда, Срцето, Круг, Квадрат и Цвет

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Опрема за било кој период од годината со 5-парче основните колаче машина сет.Направен во САД; Произведени во Америка со сертифицирана храна безбедно Американски челик.Различни; За над 30 години Кларк Семејство има специјализирани во оригинални дизајни за креативни печење.Печење и Партиски Материјали; Сечено, мувла и ги красат тематските форми за било кој празник, забава или настан.Се создаде; Направи забава форми со колаче тесто, фондан, бисквити, пусти, колачи, или занает глина.Ѕвезда : 3.25" x 3.5" (8.3 cm x 8.9 cm).Срцето : 4" x 4.25" (10.2 cm x 10.8 cm).Круг : 3.25" (8.3 cm).Scallop Цвет : 3.75" (9.5 cm).Плоштад : 3.5" (8.9 cm).Длабоко 1" cut.САД направен од челик.Овластен безбедна храна од СУМ Тестирање и Услуги, Downers Grove ИЛ 1/29/19. Може да се користи за да се излади, на собна температура и топла храна.Долготрајни остри рабови.Нема боја слој значи дека нема боја ќе се фаќа за исклучување на вашиот колачиња.

Избор на купувачот..