• Ново
5 Парчиња Крава Cookie Секачи Сет од не ' Рѓосувачки Челик Крстот Фарма на Животните Cookie Секачи Калапи за Бебе Туш Роденден Деца Партија
zoom_in

5 Парчиња Крава Cookie Секачи Сет од не ' Рѓосувачки Челик Крстот Фарма на Животните Cookie Секачи Калапи за Бебе Туш Роденден Деца

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

SIZE – За да 2.3 4.6 инчи, различни колаче машина е различна големина.ПАКЕТ – 5 парчиња крава колаче машина сет вклучува млеко шише колаче машина, крстот cookie секачи, 3 парчиња различни крава облик cookie секачи.МАТЕРИЈАЛ – не ' Рѓосувачки челик.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ – Не само совршен за сечење колаче тесто, но исто така и за сечење на фондан, леб, сендвичи, желе, сирење, меки плодови, палачинки, сапун, занает глина.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – валани раб на нашиот cookie секачи прави лесен за употреба, дури и littlest раце додека сечење на работ прави сечење уште потешко храна, како што се овошје и зеленчук, многу лесно може да се намали во слатки форми.КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ : На голема големина крава cookie секачи се најпопуларните комбинација на куки секачи за бебе туш партии и роденден страни.Тоа е слатко да се направи вкусна десерт со вашиот љубовник и семејството, која ќе ве остави драгоцени спомени.Слично на тоа, романтични колачиња ќе направи да се благодарни за секоја друга љубов.Тие не се само идеални за сечење колаче тесто, но исто така и за сечење на фондан, леб, сендвичи, желе, сирење, меки плодови, палачинки, сапун, занает глина.

Избор на купувачот..