• Ново
Куче Коска Cookie Секачи 4Pcs/Set, Куче Третира Колаче Машина, Куче Коска Форми Секачи, Домашно Куче Бисквит Третира Секачи пластика
zoom_in

Куче Коска Cookie Секачи 4Pcs/Set, Куче Третира Колаче Машина, Куче Коска Форми Секачи, Домашно Куче Бисквит Третира Секачи пластика

DEN 180.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Куче Коска Cookie Секачи се Достапни во четири големини : 1.6" 2" 2.8" 3.2", повеќе големини направи процесот лесно за правење повеќе големини на коските форма бисквити третира за различни кучиња.Оваа 4 парче коска cookie секачи поставите ви овозможи лесно да се создаде убава колачи.Коска-облик cookie машина, совршен за правење на вашиот pup домашно куче третира.Колаче Секачи : горниот раб на куки секачи е завиткан, што го прави лесно да се каже предната и задната страна на куки секачи, додека за заштита на прстите како што ги користите.Куче Коска Cookie Секачи материјал : храна одделение пластични Пакет : 4pcs.

Избор на купувачот..