• Ново
Rubbermaid Комерцијални 758088YW Wavebrake 35 Четвртиот Кофа/Wringer Комбинации Жолта
zoom_in

Rubbermaid Комерцијални 758088YW Wavebrake 35 Четвртиот Кофа/Wringer Комбинации Жолта

DEN 2904.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Се продаваат како 1 Секој.Тешки-должност, ергономски wringer дизајниран да надминува 50.000 циклуси.Четка рачка обезбедува за време на транспортот, спречување на оштетување на ѕидовите.Nonmarking 3" casters.Изградена на тубуларна челик и структурни веб моделирана пластична.

Избор на купувачот..