• Ново
HHIP 3900-0124 1 Прецизност Паралелно Screwless менгеме на назад со Чекор Вилици
zoom_in

HHIP 3900-0124 1 Прецизност Паралелно Screwless менгеме на назад со Чекор Вилици

DEN 881.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Појачани и прецизност земјата.На "не-се зголеми" вилицата изградба врши на постојаниот надолен притисок на вилицата, елиминирање на нервира & кревање.Вилицата може да се отвори и затворен, без unbolting на менгеме на назад од работа површина.Плоштад и паралелно.0002".Вилицата длабочина е .5".HHIP 1 Инчен Прецизност паралелно завртка помалку менгеме на назад со чекор вилици, има појачани и прецизност земјата.На "не-се зголеми" вилицата изградба врши на постојаниот надолен притисок на вилицата, елиминирање на нервира и да го дигате прстот.Вилицата може да се отвори и затворен, без unbolting на менгеме на назад од работа површина.Плоштад и паралелно.0002".Вилицата длабочина е .5".Вилицата отворање на е 1".

Избор на купувачот..