• Ново
Мачка Клуч на Носителот Kinglive,Дрвени Копче Багажник за на Ѕид Декоративни со 5 Куки 11.4 × 7 Инчен Копче Багажник, Животински Тема Закачалка за Ходникот Спална соба, Куј
zoom_in

Мачка Клуч на Носителот Kinglive,Дрвени Копче Багажник за на Ѕид Декоративни со 5 Куки 11.4 × 7 Инчен Копче Багажник, Животински

DEN 623.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Дизајнот на копчето носител е едноставна и уметнички, погоден за секоја декорација.Клучот закачалки може да застане сам складирање на вашите клучеви, како и работа со појавување на ѕид оркестарот.Атрактивни работи ќе висат во домот за долго време.Нашите животински мачка кука организаторот може да се широко се користи за вашиот foyer,entryway, ходникот, спална соба, дневна соба, кујна, канцеларија, сала за состаноци и др.Тоа може да се организира капи, капути, шалови, кеси, пешкири, Чадори, клучеви итн.Уметноста серија keychain големина : 11.4 x 7 инчи (29x 18 cm).Многу погодни за семејства.Задниот дел од клучните кука е опремен со висока вискозност лепак, која може да биде директно вметнат на ѕидот и може да бидат поправени со двете завртки.Инсталацијата е толку едноставно како 123, и комплет Вклучувајќи 10 кука завртки, 2 ѕид завртки, 1 шрафцигер, 5 куки, 1 дрвена плоча.Голем housewarming, роденден или одмор подарок за мачки, домашни миленици и љубители на животните.Повеќе во нашата продавница.

Избор на купувачот..