• Ново
RuPost Dubravia/Housekeeper/Ѕидот Housekeeper/Подароци/Housekeeper за Куќата Дом е местото Каде Срцето е, 22x26x2.5 cm
zoom_in

RuPost Dubravia/Housekeeper/Ѕидот Housekeeper/Подароци/Housekeeper за Куќата Дом е местото Каде Срцето е, 22x26x2.5 cm

DEN 1650.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Нашите клучни носители се направени на руската направена еко-пријателски материјал.Сите материјали кои се рака-избрана од само најдобрите материјали!.Dubravia / Housekeeper / Ѕидот housekeeper / Подароци / Housekeeper за куќа "Домот е таму каде срцето е", 22x26x2.5 cm, ќе биде одличен подарок за вас и вашите најблиски.Клучни носители се многу погодни за организирање на копчето за складирање на едно место.Нашите клучни носители се удобен и лесен за монтирање, но ќе треба некои алатки за да се соберат на клучните носителот себе.Ние се гарантира висок квалитет на сите клучни носителот производи, бидејќи ние се направи на сите клучни носители на себе и вредност нашиот углед!Ние гарантираме целосна наплата ако не сте задоволни со квалитетот.Ние брод наредби директно од Русија, каде што се произведуваат секој клуч на носителот под строга контрола.Сопствени природни зелени безбедно производство од материјали.Ќе бидат задоволни и среќни со нашите клучни носителот!.Производителот : Dubravia; Боја : бела, сина; Производ материјали : дрво; Декоративни елементи : печати; Место на примена : за дома, за работа; Монтажа тип : задна врата, виси; Број на куки : 4 парчиња; Item Висина : 26cm; Item Длабочина : 2.5 cm; Item Ширина : 22cm; Комплетен сет : housekeeper, пакување, прицврстување; Земја на потекло : Русија Важни нешта треба секогаш да се при рака и во очите.Особено ако тие се копчињата за домување и автомобил.На housekeeper ќе ви помогнат да се реши проблемот за наоѓање на копчиња кога напуштање на куќата и зачувај вашето време.Ѕидот клуч на носителот од руската бренд "Dubravia" ќе биде прекрасен прилог на внатрешноста на вашиот ходникот.Клучен носител е направена од еколошки, природни, домашни материјали.Рамката на копчето носител е направен од природно дрво.На уникатен дизајн се применува со еколошки и целосно безопасен еко-растворувач бои.Вие не мора да се грижите за безбедноста на цртежот.Со постојано користење на клуч на носителот, тоа не ја изгуби својата квалитет и не се изгребани.Метален клуч куки исто така се обезбедени.Тие може да се справи дури и големите снопови со леснотија.Ѕидот клуч на носителот од Dubravia бренд благодарение на својата единствена и светли дизајни ќе стане белег во вашиот ходникот.Тоа исто така може да биде голема housewarming подарок.благодарение на уникатен и впечатлив дизајн, тоа ќе стане белег во вашиот ходникот.Тоа исто така може да биде голема housewarming подарок.благодарение на уникатен и впечатлив дизајн, тоа ќе стане белег во вашиот ходникот.Тоа исто така може да биде голема housewarming подарок. ??.

Избор на купувачот..