• Ново
JWZQ со 5 Куки Монтира на Ѕид Грб Багажник, Тешки Јаглероден Челик, Метални Entryway Виси Грб Кука, за Мантил, Капа, Крпа, Чанти, Облека, Купот Копче
zoom_in

JWZQ со 5 Куки Монтира на Ѕид Грб Багажник, Тешки Јаглероден Челик, Метални Entryway Виси Грб Кука, за Мантил, Капа, Крпа, Чанти,

DEN 770.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

На метал грб куки ѕид монтирани на Направени од јаглероден челик, многу здрав и добро конструирани за повеќе секојдневна употреба.Ѕидот монтирани гроздобер грб решетката се погодни за кујна, спална соба, бања, канцеларија плакарот, итн.Лебдечки грб багажник, ви Помага да ги зачувате простор и да ја задржите вашиот дом организирани.Тоа е идеален избор за tidying до вашиот дом.Висината на еден грб кука е 70x31cm/27.5x12.2in, за бесење облека, капи, шалови, бањарки, крпи, клучеви итн.Не се соберат потребни, грб рек ѕид монтирани инсталира лесно и брзо.Доаѓа со потребните монтажа hardwares (завртки и заштита).Ако сте во потрага за многу здрав, домот и држи доволно куки, ова е совршена една од почетен прибор за вас.Стилски ѕид грб кука ќе додадете некои класичен минималистички талент да комплимент вашиот простор.Погоден за дневна соба, кујна, студија, бања, ходници, плакари, и спални соби.Бренд : JWZQ Материјал : јаглероден челик Површина : Phosphating третман, со зголемено анти- ' рѓа Занает : рачно изработени Имајќи тежина : 12kg/33ib Големина : 70x31cm / 27.5x12.2in Забелешка : 1.Поради различни мерење алатки, може да биде мала грешка, ве молиме да преовладуваат во вид! 2.Овој производ вклучува само Мантил Багажник, други декоративни предмети кои не се вклучени. 3.Поради силната светлина, овој производ ќе има некоја боја разлика.Ова е нормален и неизбежен, ви благодариме за разбирањето!Времето за испорака е 15-20 работни дена.Ако сè уште не може да прима вашата нарачка по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.

Избор на купувачот..