• Ново
Goober Лиу Леопард Банана клип, Мулти боја и големина,6 Компјутери
zoom_in

Goober Лиу Леопард Банана клип, Мулти боја и големина,6 Компјутери

DEN 520.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Должина на малиmediumедна голема : 3.5 СМ,6.5 CM, 8.5 CM;.Рачно изработени банана клип;.Додаток за повеќе опуштено и удобно коса стил;.Се повеќе атрактивни исти леопард банана клип за кадрава коса.Погодна за отворен и затворен.Должина на малиmediumедна голема : 3.5 СМ,6.5 CM, 8.5 CM; рачно изработени банана клип; Додаток за повеќе опуштено и удобно коса стил; Се повеќе атрактивни исти леопард банана клип за да кадрава коса, Погодна за отворен и затворен.

Избор на купувачот..