• Ново
Ретро 12 Констелација Beaded Рачно Ткаени Кожа Хривнија Моден Синџир Ткаенината Подарок, 12
zoom_in

Ретро 12 Констелација Beaded Рачно Ткаени Кожа Хривнија Моден Синџир Ткаенината Подарок, 12

DEN 522.24

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : Алуминиумски, Вистинска Кожа.Лесен.Меки, но издржливи, удобен за носење.Ако сакате да го претставува вашиот хороскопски со нараквица, ова е дефинитивно начин да го направи тоа.Пакет содржина : 1 x соѕвездија нараквица.Големина : 18-26 CM (L). 7"-10.2".Применливи повод : случајни, свадба, партијата итн.Како да подарок за некој кој е заинтересиран со тоа.Бродови од Хонг Конг.Рачно изработени личност 12 соѕвездија, направени од издржлив кожа материјал се со добра цена.На Шарм на Хороскопски Знаци се Покаже вашите Карактеристики.Променливи во големина !Посилна!Лесен за Не е Лесно Кршење и да Падне.Личност рачно изработени јаже хороскоп wristband ,добар квалитет, со добра цена,совршен за подарок.Мода,ретро,панк.Лесен за не е лесно кршење и да падне.Применливи повод : случајни, свадба, партијата итн.Како да подарок за некој кој е заинтересиран со тоа.

Избор на купувачот..