• Ново
Holibanna Snap Коса Barrette Волнени Предиво Овошје Обликот На Косата Pin Клип Жените Косата Додаток
zoom_in

Holibanna Snap Коса Barrette Волнени Предиво Овошје Обликот На Косата Pin Клип Жените Косата Додаток

DEN 95.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одлично за жените да се носат, да остават незаборавен Божик.Исто така, се убав подарок за вашите пријатели.Ќе биде убава и уникатна еден во толпата од носење.Направени од високо квалитетен материјал, кој е издржливи и трајни за употреба.Високо квалитетен и издржлив материјал коса клипови.Description The објектот е збир на шноли, кои се направени од издржлив материјал.Можете да ги користите за декорација на вашата коса и ќе имате добра меморија.И тоа исто така може да биде добар подарок за вашите пријатели.Плетени дизајн е многу атрактивна, креативни, симпатична и убава.Карактеристики - Боја : Црвена.- Материјал : Волнени Предиво.- Големина : За 6x3x0.4cm.Пакет Including1 x Коса Клип.

Избор на купувачот..