• Ново
MOTOALL Најлон Пред Задниот Браник Фендер Лагер Вратата Трим Панел Худ Печат Shield Занитвам Притисни Retainer за Toyota, Lexus Scion - 166pcs Авто Тело Клипови и Завртка Grommets Ореви + Случ
zoom_in

MOTOALL Најлон Пред Задниот Браник Фендер Лагер Вратата Трим Панел Худ Печат Shield Занитвам Притисни Retainer за Toyota, Lexus Scion

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Вклучува клипови во различни големини, која опфаќа 5мм до 10мм дупка големини и завртка grommets за #10 #6 #12 и #14 завртка големини; Направени од издржлив најлон пластика; Доаѓа со кутија за да ги чува сите ваши прскалки на едно место.Широко се користи за радијатор јарем, трим панел, врата во часовникот, вратата панел, браник, автомобил фендер, од страна на здолниште, решетка, моторот покритие, кал размавта, поздравниот guard штит, пред Завртка големина/Глава/Вклопуваат дупка големина/Матични Должина : K04- #10/11mm x 11mm плоштадот/8.5 mm x 8.5 mm плоштадот/12mm, K05- #10/9.5 mm x 9.5 мм квадратни/8.5 mm x 8.5 mm плоштадот/9.5 мм, K47- #10/17.5 mm/8.5 mm x 8.5 mm плоштадот/17mm, K43- #6/20mm/7mm x 7mm плоштадот/ 15mm, K66- #12/19mm/10мм x 10мм плоштадот/Матични Должина : 17mm, K55- #14/16mm/8мм х 8мм плоштадот/19mm.Заменете 8942264920, 9927-40-825, 67771-01010, 67771-12010; 20426301, 9926-50-625, 90467-06017, 90467-06017-41, 700-850; 90467-07166; 52161-02020, 52161-16010, 52161-44010-B0, 52161-44010-О, 52161-0 K040, 52161-02030, 43307-10108; 90467-08004, 90467-08011, 94842841, 94849113; 90467-09008; 90189-06010, 75521-611-0000, 9991-00-601, 96706-P0105; 90189-05013; 01281-00023, 90189-06001, MB-098145, 14203780; 90662-693-0030, 90662-693-003, 9018-04066; 90189-06028, 94854203; 90189-06013, 96706-W100. Пакетот вклучува : 166pcs Клипови и Завртка Grommets со 1pc Пластични Складирање Случај, 1pc Fastener Смена Отстранување Алатка.Целосната листа : 10pcs D125 Глава Дијаметар : 14mm, Матични Дијаметар : 9mm, Матични Должина : 13mm 8942264920, 9927-40-825, 67771-01010, 67771-12010, A14269 12pcs C05 Глава Дијаметар : 15mm, Матични Дијаметар : 7mm, Матични Должина : 12mm 20426301, 9926-50-625, 90467-06017 90467-06017-20, 90467-06017-41, 700-850 10pcs Б15 Глава Дијаметар : 20mm, Матични Дијаметар : 7mm, Матични Должина : 8mm 90467-07166, A18888 8pcs B17 Глава Дијаметар : 18mm, Матични Дијаметар : 9mm, Матични Должина : 28mm 52161-02020, 52161-16010, 52161-44010-B0, 52161-44010-О, 52161-0 K040, 52161-02030, 43307-10108, A18873 20pcs F13 Глава Дијаметар : 13mm, Матични Дијаметар : 5mm, Матични Должина : 11mm 90467-08004, 90467-08011, 94842841, 94849113, A18297 8pcs V03 Глава Дијаметар : 30мм, Матични Дијаметар : 8мм, Матични Должина : 17mm 90467-09008, A14738 20pcs K04 #10 завртка големина, Раководител : 11mm x 11mm плоштад, Одговара дупка големина : 8.5 mm x 8.5 mm плоштад, Матични Должина : 12mm 90189-06010, 75521-611-0000, 9991-00-601, 96706-P0105, A14274 20pcs K05 #10 завртка големина, Раководител : 9.5 mm x 9.5 мм квадратни, Одговара дупка големина : 8.5 mm x 8.5 mm плоштад, Матични Должина : 9.5 мм 90189-05013, Г-480002, A13932 20pcs K47 #10 завртка големина, Глава Дијаметар : 17.5 мм, Одговара дупка големина : 8.5 mm x 8.5 mm плоштад, Матични Должина : 17mm 01281-00023, 90189-06001, МБ-098145, 14203780, A14275 20pcs K43 #6 завртка големина, Глава Дијаметар : 20mm, Одговара дупка големина : 7mm x 7mm плоштад, Матични Должина : 15mm 90662-693-0030, 90662-693-003, 9018-04066, A14281 8pcs K66 #12 завртка големина, Глава Дијаметар : 19mm, Одговара дупка големина : 10мм x 10мм плоштад, Матични Должина : 17mm 90189-06028, 94854203, A19194, 9912 10pcs K55 #14 завртка големина, Глава Дијаметар : 16mm, Одговара дупка големина : 8мм х 8мм плоштад, Матични Должина : 19mm 90189-06013, 96706-W100, A14267 Пакетот вклучува : 166pcs клипови со 1 пластични чување 1pc Fastener Смена.

Избор на купувачот..