• Ново
8 Инчен Големо Срце Grosgrain Лента Лакови Коса, Игли За Коса Клипови Деца Прекрасна Виножито Headwear Коса Додатоци Во Боја 7
zoom_in

8 Инчен Големо Срце Grosgrain Лента Лакови Коса, Игли За Коса Клипови Деца Прекрасна Виножито Headwear Коса Додатоци Во Боја 7

DEN 813.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : Полиестер,Цврсти.Супер симпатична и издржлив дизајн, совршено за новороденчињата, години, бебе девојки, малку девојки, постари девојки, жени и други прилики.Сите видови на рачно изработени лакови имаат различни стилови и се достапни за скоро сите прилики.Тие се многу погодни за Божиќ и роденден страни.Стил : рачно изработени објект,модерен и сјајна glittery лакови.Одлично за вашите тинејџерски девојки, жени од сите возрасти, кои сакаат да бидат во мода.Одговараат за многу настани, како што е забава, роденден, патување, одмор, танц, крштевки, итн。.Повеќенаменски Бутик Коса Лакови За Сите : Овие коса поклон barrettes се дизајнирани на таков начин така што да биде исклучително повеќенаменски во употреба и лесно да се носи со сите жени таму.Одлично за вашите тинејџерски девојки, жени од сите возрасти, кои сакаат да бидат во мода, мало бебе девојки, години или дури и новороденчињата.Тоа не е важно ако вашата коса е краток или долг, тенок или дебел。.Материјал : Полиестер,Solid Gender : Girls Department Име : Children Item Тип : Headwear Type : Hairpins Style : Fashion Pattern Тип : Цврсти.

Избор на купувачот..