• Ново
HYMD Коса Клипови 3Pcs Жените Опаѓањето на Клипот и Солидна Боја Жените Опаѓањето на Рак на Косата Канџи 6.3 CM Долги (Боја : 1)
zoom_in

HYMD Коса Клипови 3Pcs Жените Опаѓањето на Клипот и Солидна Боја Жените Опаѓањето на Рак на Косата Канџи 6.3 CM Долги (Боја : 1)

DEN 845.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Големина : 6.3*4cm,материјалот е пластика, која не е лесно да се скрши.Едноставно, тоа може да додадете сјај на косата и да се спречи коса од поврзеш со вода при преземањето на бања.Издржливи и многу лесен за употреба, повеќе погодна за густа коса, супер големи.Големи прилики : Ноктот стеги се многу погодни за лице миење, секојдневно убавина, шминка, готвење или бањање во вода.Тоа може да се поправи косата, додека сечење и да се обезбеди брз, повик или полу-формални и фризури.Име : Губење на Ноктот Clipmaterial : plastic Color : како shown Size : 6.3*4cm.

Избор на купувачот..