• Ново
PRETYZOOM Кристал Фламинго Hairpin Earring Поставите Кристал Коса Клипови Фламинго Dangle Уво Студ корејски Стил на Косата Barrettes Накит за Подарок за Девојки Деца Жените
zoom_in

PRETYZOOM Кристал Фламинго Hairpin Earring Поставите Кристал Коса Клипови Фламинго Dangle Уво Студ корејски Стил на Косата Barrettes

DEN 328.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Кристал Фламинго Hairpin Earring Поставите Кристал Коса Клипови Фламинго Dangle Уво Студ корејски Стил на Косата Barrettes Накит за Подарок за Девојки Деца Жените.моден стилски шарм disign натпревар со соодветен облека за различни прилика.Сјајна Круг Кубни Циркони Инкрустирани, емајл рачно изработени panted слој, Злато Позлатен Алуминиум, олово-free & nickle-бесплатно, Противалергиски,не штети на здравјето.Овие убава во обетки за жени пар совршено со секојдневен тимови и летни фустани.Совршен подарок за Секоја Принцеза .Идеален Подарок за саканите, Сопруга, Мајка, Ќерка, Сестра.Одличен подарок за Роденден, Годишнина, на Вљубените, Божиќ и Прослави подарок за некој што го сакаш.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Description Fashion стилски шарм disign натпревар со соодветен облека за различни прилика.Совршен подарок за Секоја Принцеза .Идеален Подарок за саканите, Сопруга, Мајка, Ќерка, Сестра.Одличен подарок за Роденден, Годишнина, на Вљубените, Божиќ и Прослави подарок за некој што LOVEFeatures - Size : За 8x3.3x0.5cm/ 3.15 х 1.18 x 0.19 инчи.- Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Алуминиум.Пакет Including1 x коса clip1 x пар на earring.

Избор на купувачот..