• Ново
Мали Косата Клипови - 12Pcs Жени, Девојки 3cm Мини Геометриски Рак на Косата Клипови Ноктот
zoom_in

Мали Косата Клипови - 12Pcs Жени, Девојки 3cm Мини Геометриски Рак на Косата Клипови Ноктот

DEN 42.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✿ Користат за : Совршен за миење на лицето, утрото убавина рутина, make up, готвење или одржување на вашата коса од водата кога се бања. ✿ Материјал : Направен од високо-квалитетни пластични материјали, трајни производи за долго време се користи. ✿Исклучителен дизајн : дарежливи и пристојно, договор и модерен.Таа има на главата цврсто, без повреда на вашата коса и да носи убава коса стил. ✿ Губење на Ноктот : Има interlocking заби за сигурна потпора, тоа може да се одржи на косата цврсто и да не се лизга.различни облека прави да изгледа класичен и елегантен.✿ Висок Квалитет на Услуга : ви нудиме и брз сервис.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство пријатно.Спецификација : Материјал : Plastic Dimensions : 3cm(1.18 во)(приближно)Изборен Боја : 84#, 88#, 89#, 91#Количина : 1 сет(12pcs)Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch No мало пакет.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 сет(12pcs) x Коса Clip(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Material:
Plastic
Dimensions:
3cm(1.18in)(approx)
Optional Color:
84#, 88#, 89#, 91#
Quantity:
1 set(12pcs)
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
No retail package. :
Please allow 1-3mm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 set(12pcs) x Hair Clip(other accessories demo in the picture is not included.) :

Избор на купувачот..