• Ново
5 Парчиња Божиќ Коса Лакови Клипови Божиќ Лак за Коса Додатоци и Шарени Божиќ Коса, Игли Снегулка Елка Bowknot Шноли Barrette за Девојки
zoom_in

5 Парчиња Божиќ Коса Лакови Клипови Божиќ Лак за Коса Додатоци и Шарени Божиќ Коса, Игли Снегулка Елка Bowknot Шноли Barrette за

DEN 50.88

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Мулти-обоени Поставите】5 парчиња црвена и зелена коса, Игли за девојки; сет од 5 pack празнична шноли за Божиќ Ден.Убаво одговара со различни стилови на облека.Овие слатки коса иглички ќе им помогне на вашите девојки се издвојува од останатите. 【Високо-квалитетни Материјали】 Тие се во љубов дизајниран и рачно изработени со професии.Многу удобно и убави да се носат.Тие ќе не остави траги на вашиот малку една глава. 【Божиќ Лакови】совршена големина го чува во добра форма на девојките главата. 5pcs класичен лакови во избрани снегулки модели и живописни бои, убава коса decoraitons појавување на повеќето outfitsto направи нив повеќе симпатична и око-фаќање. 【Клип Коса】Удобно да клип коса видови без никаков напор.Здрав и дали не се лизга функции за лесно прилог на косата. 【Погодни Прилики】 Тоа им овозможува на бебето headband да се прошири за да се вклопи во вашиот расте бебето!Оваа headband ќе ги собере сите возрасти.Само наменета за Божиќ Ден и други празнично.Тоа би можело да биде совршен подарок за вашите пријатели и семејството, кои се очекуваат бебе наскоро.

Избор на купувачот..