• Ново
AILIWU корејски Домот Сомот Клип Жените Косата Клипови Темперамент Клип Коса Додатоци Собираат на Косата Канџи Мода Headwear(Црна)
zoom_in

AILIWU корејски Домот Сомот Клип Жените Косата Клипови Темперамент Клип Коса Додатоци Собираат на Косата Канџи Мода Headwear(Црна)

DEN 335.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1. Оваа коса клипови се изработени од високо квалитетни алуминиумски, нивната најголема карактеристика е лесен за употреба, трајни и тешко да се скрши. 2. Оваа коса клипови се од висок квалитет, стилски, едноставен и широко се користи, и може да ги исполни вашите различни дневни расположенија, фризури или друг живот сцена потреби. 3. Тоа е за 11cm долго, преносни, мала тежина, и може да се стави во торба кога не е во употреба. 4. На ноктот-стил на косата клип дизајн има исклучителна изглед.Косата ноктот клип е погоден за сите видови на дебел / тенка / кадрава / фино коса, а исто така се погодни за разни прилики. 5. Косата клипови се погодни за жени и девојчиња, од повеќето век, исклучителна подароци за роденден партии, Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Нова Година е Ден и други празници.Пол : Woman Length : околу 11 cm Style : корејски style Color : црвена,црна,сива,green Package вклучуваат : 1 Pc Коса claw Material : alloy Item тип : Коса claws Pattern Тип : Geometric Product категорија : Headdress Applicable сцена : Casual Style : Мода.

Избор на купувачот..