• Ново
1PC Романтична Кристал Младата Месечина Ѕвезда Шарм Коса Клипови, Кристално Монистра Tassel Капка Косата Игли Синџир Hairpin за Жени, Девојки Свадба Накит, Коса Додатоци
zoom_in

1PC Романтична Кристал Младата Месечина Ѕвезда Шарм Коса Клипови, Кристално Монистра Tassel Капка Косата Игли Синџир Hairpin за Жени,

DEN 599.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

♥ Материјал : Месечината коса клипови се направени на квалитетот легура која е стабилна и трајни, не е лесно да исчезнат или да ' рѓа. ♥ Уникатен дизајн : Нашата коса pin усвојува кристал, крстот, месечината и петокрак облик, дизајн, изглед повеќе шармантен, погоден за повеќето фризури и облека. ♥Прекрасни рачно изработени легури,кристално јасно,tassel се намали и светла rhinestones на дел трошка,сјај убаво под светлината. ♥Широко Апликација : Погоден за повеќето жени и девојки да се носат, како Партија, Модна ревија, Преземање на слика, Свадба, Ангажирање, Матурска и повеќе.Косата клипови, исто така, се вклопуваат секојдневна употреба. ♥ Подарок Избор : Одличен подарок за мајка, сопруга, девојки, најдобри пријатели.Месечината Кристал Кристал Монистра Dangle Hairpin Коса Клип Жените Булчински Jewelry Description : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет !Месечината обликот на косата клип со tassel монистра dangle, додадете некои изглед на вашата коса стил.Совршен за свадба, забава, или преземање на фотографијата.Одличен подарок за вашата пријателка.Тип : Коса Clip Gender : Жените's Material : Легури, Кристал, Beads Style : Retro Quantity : 1 Pc Occasions : Секојдневниот Живот, Свадба, Ангажман, Партија, etc Features : Месечината Форма, Кристал Инкрустирани, Tassel Монистра Dangle, Косата Accessory Size : 16.9 cm x 3.1 cm/6.65" x 1.22" (Прибл.)Пакетот Вклучува : 1 x Коса Клип.

Избор на купувачот..