• Ново
LONEEDY 6 Pack За 3,3 Инчен Патка Заби Лакови за Коса Клипови Губење на Контрола Крокодил Додатоци Шноли Шик Стил Ноктот Коса Barrettes Преуредување Малку Клип - Класичен
zoom_in

LONEEDY 6 Pack За 3,3 Инчен Патка Заби Лакови за Коса Клипови Губење на Контрола Крокодил Додатоци Шноли Шик Стил Ноктот Коса Barrettes

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Димензии : 0.6〃 широк 3.3〃 долго.Направени од смола материјал и метал.На клипот има многу мали заби кои работат постабилна.Не се лизга!.Ова е голем hairpin,голем зафат сила.Двата дома или канцеларија за да може да биде многу лесен и брз за употреба.Пакет од 6. Квалитетот на косата додатоци.Сакајте ја оштети вашата коса.Полира со lustrous сјај, домот клип ќе се одржи вашата коса со леснотија за избор на шик стил опции.Ќе уживате на флексибилност и модерен функционалноста на овој око-фаќање на косата клип на целата година.

Избор на купувачот..