• Ново
Garnier Fructis Штета Гумичка клима уред, Потресен, Оштетена Коса, 12 fl. оз.
zoom_in

Garnier Fructis Штета Гумичка клима уред, Потресен, Оштетена Коса, 12 fl. оз.

DEN 258.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Штета поправка во 1 користат со оштетување гумичка шампон, средството за смекнување на косата и оставете-во третманот.Балсамот за потресени, оштетена коса.Со амла масло, екстракт.Збогатена формула помага обнова на сила да интензивно се поправи штетата од секојдневно четкање, топлина стил, се повторува боење или хемиски третмани.Коса е речиси целосно составени од протеини, што дава губење на силата.Paraben-free Fructis формули со Активно Овошје Протеини, ексклузивна комбинација на цитрус протеини, Витамини Б3 Phytokeratin е трговска марка на Lonza или неговите соработници.Fructis reinvents за нега на коса со нови иновации : нашата прва долготрајни поправка на заштита режим за вашата коса, во 2 чекори!За прв пат Fructis комбинира Богата Поправка Маска со Амла Екстракт (Чекор 1) и Нега Sealer (Чекор 2), што помага во поправка на сува, оштетена коса влакна до вашиот 4 миење.

Избор на купувачот..