• Ново
Ултра Премија за домашни Миленичиња Нега со Мртвото Море Минерали - клима уред - Одржување на Кожата и Грбот со Влага, Намалување на Вирусот, се Елиминира Мирис, Paraben
zoom_in

Ултра Премија за домашни Миленичиња Нега со Мртвото Море Минерали - клима уред - Одржување на Кожата и Грбот со Влага, Намалување

DEN 1809.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✓МРТВОТО МОРЕ МИНЕРАЛИ - Мртвото Море е еден од природни чуда на светот која е 1,200 метри под морското ниво.Во текот на милиони години, топла сув воздух и високата испарување го оценувате придонесоа за висока концентрација на сол присутни во Мртвото Море.Во споредба со 3% сол содржината на обичните морска вода, истражувачите тврдат дека на Мртвото Море вода содржи 32% соли со релативно висока концентрација на 21 минералите како магнезиум, калциум, бромид и калиум. ✓ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ - збогатен со Маслиново Масло и Витаминот Е помага во одржување на вашето домашно милениче кожата и грбот со влага и силен антиоксиданс кој ги штити вашиот сакан домашно милениче од слободните радикали и загадување.Помага во намалување на вирусот и ја елиминира мирис, давајќи му на вашето домашно милениче мека и сјајна грб на редовна основа. ✓ЗДРАВИ ПРОИЗВОДИ - минерални комплекс на мртвото море го содржи магнезиум, натриум, калциум, калиум, и повеќе минерали кои се познати за да бидат здрави и негување на кожата, и сега достапна и за вашите миленици' капут. ✓СВЕЖ МИРИС s Шампон.Домашни Миленичиња Нега.Домашни Миленици Парфем.Коњи Шампон.Коњ Грижа.ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА ШАМПОН.АНТИ-ЧЕША ШАМПОН.НЕУТРАЛИЗИРАЊЕ ШАМПОН.КУТРЕ ШАМПОН.ДОЛГА КОСА ШАМПОН.ИРИТИРАНА КОЖА ШАМПОН.БЕЛ МАНТИЛ ШАМПОН.АНТИ ПРОЛЕВАЊЕ ШАМПОН.ОВЕС s Shampoo Pet Care Pets Perfume Horses Shampoo Horse Грижа.Мртвото Море е еден од природни чуда на светот која е 1,200 метри под морското ниво.Во текот на милиони години, топла сув воздух и високата испарување го оценувате придонесоа за висока концентрација на сол присутни во Мртвото Море, што го прави еден од saltiest езера во светот.Во споредба со 3% сол содржината на обичните морска вода, истражувачите тврдат дека на Мртвото Море вода содржи 32% соли со релативно висока концентрација на 21 минералите како магнезиум, калциум, бромид и калиум.Дванаесет од овие минерали не се најде во уште една друга море или океан.Искористување на овие Мртвото Море чуда во комбинација со природни активни состојки, масла & екстракти, PETEX претставува иновативна формула за третман на вашата сакана милениче.Имаме генерирани крајната равенката за пет грб и нега на кожата, дизајниран специјално за нашите богатство домашни миленици.ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА SHAMPOOANTI-ЧЕША SHAMPOONEUTRALIZING SHAMPOOPUPPY SHAMPOOLONG КОСА SHAMPOOIRRITATED КОЖАТА SHAMPOOWHITE ГРБ SHAMPOOANTI ПРОЛЕВАЊЕ SHAMPOOOATMEAL & КАЛИНКА CONDITIONERDRY ЧИСТЕЊЕ ШАМПОН.

Избор на купувачот..