• Ново
Црна Кањонот Првиот Бакнеж Миризливи Коса Detangler, 4 Мл
zoom_in

Црна Кањонот Првиот Бакнеж Миризливи Коса Detangler, 4 Мл

DEN 311.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Мирис : Прв Бакнеж (Пачули, слатка ванила и powdery малина).Црна Кањонот Коса Detangler со Маслиново Масло loosens и подмачкува јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 4 Мл Шише.Мирис : Прв Бакнеж (Пачули, слатка ванила и powdery малина).

Избор на купувачот..