• Ново
HVAC Компресор Моторни Фан Отпорник G023R Компатибилен со Dodge Рам 1500 2500 3500 Пикап Grand Cherokee Гранд Wagoneer (го Заменува# 4720278 973020 68004241AA 5012212AA)
zoom_in

HVAC Компресор Моторни Фан Отпорник G023R Компатибилен со Dodge Рам 1500 2500 3500 Пикап Grand Cherokee Гранд Wagoneer (го Заменува

DEN 358.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Гаранција】 1-Година / 365 Дена Неограничено Километражата Гаранција.Купувањето е Поддржан од страна на нашиот Рок солидна Гаранција за квалитет. 【Функција】 HVAC Компресор Моторни Отпорник веднаш се враќа на вашето возило греење и ладење систем за да неговата оригинална врв перформанси.Долго-траен дизајн отпорен термички осигурач неуспех, прегревање, и burnout. 【Апликација】Dodge Рам 1500 Пикап 08 - 94 Dodge Ram Меморија 2500 Пикап 08 - 94 Dodge Ram Меморија 3500 Пикап 08 - 94 Grand Cherokee 99 - 93 Гранд Wagoneer 1993 Година. 【Заменува】# 4720278 973020 68004241 AA 5012212 AA 1712032 3 A1049 20116 CR153 RU109 RU876 1790902. 【Забелешка】Тоа не се вклопуваат во автомобил со автоматски клима уред систем.Тоа само се вклопува модели со Мануелна клима Уред.Ве молиме потврдете го вашиот pin е количеството на компресорот следи отпорник пред да купите. "Имајте на ум:Тоа не се вклопуваат во автомобил со автоматски клима уред систем.Тоа само се вклопува модели со Мануелна клима Уред.Ве молиме потврдете го вашиот pin е количеството на компресорот следи отпорник пред купување Заменува# 4720278 973020 68004241 AA 5012212 AA 1712032 3 A1049 20116 CR153 RU109 RU876 1790902 Апликација : Dodge Рам 1500 Пикап 08 - 94 Dodge Ram меморија 2500 Пикап 07 - 94 Dodge Ram меморија 3500 Пикап 08 - 94 Grand Cherokee 99 - 93 Гранд Wagoneer 1993 година.

Избор на купувачот..