• Ново
SELEAD Флип Копче Фоб 3 btn Keyless Entry Далечински одговара за Nissan за Pathfinder за MURANO за Титан & Титан Xd 2019-2020 Antitheft Keyless Entry Системи KR5TXN7 1 КОМПЈУТЕР
zoom_in

SELEAD Флип Копче Фоб 3 btn Keyless Entry Далечински одговара за Nissan за Pathfinder за MURANO за Титан & Титан Xd 2019-2020 Antitheft

DEN 598.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

НАПОМЕНА : замена keyless entry далечински има батерии и електроника инсталиран.ОПРЕМА : SELEAD Keyless замена одговара за 2019 2020 за Nissan Pathfinder; 2019 2020 за Nissan MURANO; 2019 2020 за Nissan Титан .ДИЗАЈН : материјал на овој автомобил копче е мат и пластика.Надворешниот дизајн е метална кука и на два боја копчиња.Удобно рака и пот корозија.Прашина-доказ, шок-доказ, се брани чип од оштетување.ФУНКЦИЈА : далечински управувач клуч има 3 копчиња.Копчиња се чувствителни, реагираат брзо, и отклучување на времето е кратко.Контрола на возило во рамките на 100 метри лесно.КОМПАТИБИЛНОСТ : ве Молиме да го користите компатибилност листа во горниот лев агол за да проверите со кликнување на "Изберете вашето возило".НАПОМЕНА : БРОД ОД U. С. А, БРОДОВИ ПОД 72 ЧАСА!ПРОГРАМИРАЊЕ : Ова копче фоб не поддржува само-програмирање, за вашиот автомобил безбедност, ве молиме да пронајдете локални автомобилската locksmith или дилер за програмата КОМПАТИБИЛНОСТ : 2019 2020 за Nissan Pathfinder2019 2020 за Nissan MURANO2019 2020 за Nissan Титан & Титан Xd ДЕЛ БРОЈ : KR5 TXN7 ПАКЕТ, ВКЛУЧУВАЈЌИ : 1 X Keyless entry далечинскиот клуч фоб Замена за Nissan за Pathfinder за MURANO за Титан & Титан Xd.

Избор на купувачот..