• Ново
Хајнц Домати Ketchup Без Додаден Шеќер (13 оз Шише)
zoom_in

Хајнц Домати Ketchup Без Додаден Шеќер (13 оз Шише)

DEN 5.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Една 13 оз.шише на Хајнц Без Додаден Шеќер Домати Ketchup.Хајнц Без Додаден Шеќер Домати Ketchup има дебел & богат вкус на вашето семејство го сака, без додаден шеќер.Густата & богата ketchup те сакам без шеќер од ништо друго освен црвена, зрели домати.Користете Хајнц Без Додаден Шеќер Домати Ketchup да се создаде совршена жешка куче или хамбургер.Не Содржат Било кој од 8 Големи Алергени.Наопаку ketchup стискаш шише прави служат чисти и лесно.Уверение Кошер ketchup.Вкус Име : Ketchup | Големина : 13 Унца (Пакување од 1).

Избор на купувачот..