• Ново
КООРДИНАТОР Празни Козметички Садови Lip Balm Сад во Тегла Сребро Алуминиум Метални Конзерви
zoom_in

КООРДИНАТОР Празни Козметички Садови Lip Balm Сад во Тегла Сребро Алуминиум Метални Конзерви

DEN 263.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

шминка метални конзерви.Пакет од 10 Алуминиум Tins Контејнери направени од високо количество на алуминиум, силна & трајни.Отпорни на корозија.лесен и удобен за носење и употреба, се добар за патување и бизнис патување.Големина : прибл. 5.7x2.3 cm / 2.24x0.91 инч.Складирање за козметика маст, свеќи, лекови, чај и сл.

Избор на купувачот..