• Ново
1 мл / 30 ml Розово Злато Чаша Бостон Круг Празна Шише Сад со Бела Третман Пумпа (12 Парчиња)
zoom_in

1 мл / 30 ml Розово Злато Чаша Бостон Круг Празна Шише Сад со Бела Третман Пумпа (12 Парчиња)

DEN 647.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

МЕРЕЊА : Висина - 4.22" x Дијаметар - 1.30".KINKI : Луксузни Бостон Круг Стаклени Шишиња сад совршени за ПОДАРОЦИ во ароматерапијата, козметички, дома, кујна, бања, украси, подароци, и препродава.ЦВРСТА КОНСТРУКЦИЈА : Изданија на 0.13 m L производство на производ по пумпа.Нашите третман пумпа затворачи, исто така, вклучува јасно пластика snap на overcap да се обезбеди вашите производи не излегуваат во јавноста или се истури во патување и транзит.УВ ЗАШТИТА : Розата Злато чаша помага во спречување на оштетување и нивно расипување да масла и било светло/ фото чувствителни производи.REFILLABLE : Телото лесно да се чисти и обновливи, и рециклирање.Шишето е машина за миење садови безбедно (ве Молиме РАКА МИЕ затворање одделно).

Избор на купувачот..