• Ново
ТИ-HOM RGB Светилка, Агол Подот Светилка Расположение Осветлување, Стои LED Агол Боја Светилка со Далечински Управувач 56 Dimmable LED Светло за Дневна Соба, Спална соба, Игри ?
zoom_in

ТИ-HOM RGB Светилка, Агол Подот Светилка Расположение Осветлување, Стои LED Агол Боја Светилка со Далечински Управувач 56 Dimmable

DEN 1679.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Повеќе од 300 Ефект Расположение Осветлување】 На RGB светилка има над 300 ефект еден или мулти-боја на владата да се вклопи дома декор за секоја прилика или прифатливо, без разлика на партии, игри, гледање филмови или само за релаксирање. 【Чувствителни на допир Промена Ефект Далечински Контролер】 До 30 метри, далечински може да се контролира RGB агол подот светилка, слободно да избираат на мулти-боја на владата, осветленост режим, брзо режим, исто така, може да амбиент за стандард switch-на светлината. 【Стабилна и Времетраење Стои Светилка】подот светилка е направен од алуминиум и пластика, која е поддржана структура со триаголен нога, и користиме високо квалитетни LED зрнца, кои траат над 2000 часа. 【Совршен за Дома Декор】LED стои подот светилка заштедува простор и многу погодна за внатрешна користи, минимални светилка е исто така еден од најпознатите разноврсна модерна светилки кои комплименти секоја соба оркестарот стил што го прави идеален за дневна соба оркестарот, спална соба оркестарот, игри соба, или канцеларија. 【Лесно да се Соберат и Услуги на Клиентите】висина на подот светилка е 56 инчи и дијаметар е 17 инчи.Според прирачникот и на видео, што може да се инсталира лесно во 5 минути.Ние, исто така, обезбедува одлична услуга по продажбата.Секој производ проблеми со квалитетот, најбрз 100% слободна замена за нова.Повеќе од 300 Ефект Расположение Осветлување Стабилна и Времетраење Стои Кат Lamp Touch Чувствителни Промена Ефект Далечински Control Perfect за Дома Декор, за дневна соба оркестарот, спална соба оркестарот, игра соба, или канцеларија.M+ Следната светлина на сила.М - Финалето светлина на сила.S+ брзината на светлината промена станува се побрзо.S - брзина на светлината се промени станува побавно.Б+ Зголемување на осветленоста.Б - Намалите јасноста на боите.

Избор на купувачот..