• Ново
5 x 7-инчен Бела AC Cardstock Пакет од страна на Американски Занаети | Вклучува 60 листови на тешки тежина, текстура бела cardstock
zoom_in

5 x 7-инчен Бела AC Cardstock Пакет од страна на Американски Занаети | Вклучува 60 листови на тешки тежина, текстура бела cardstock

DEN 251.04

Износ
check Во форма достапна за нарачката

КВАЛИТЕТОТ ПРАШАЊА : Пакет вклучува 60 листови на 5 x 7-инчен тешки тежина (216 gsm/80 lb осигурување), текстура, цврсто јадро во бела cardstock.Сите AC Cardstock е направен од високо-квалитет на материјали, секогаш е киселина-слободни и архивски-безбедно.НАЈДОБРИ CARDSTOCK ЗА УМРЕ СЕЧЕЊЕ : AC Cardstock е хартија влакна се специјално дизајнирани за да ви овозможи да добиете најмногу деликатна детали од вашиот умре сече.Работи подеднакво добро со manual (рачно или електронски умре сечење машини.CRAFTER Е ГЛАВЕН : AC Cardstock е најдобар прилог на било crafter е хартија колекција.РАЗЛИЧНИ БОИ на РАСПОЛАГАЊЕ : AC Cardstock нуди широк спектар на прекрасни бои, кои се совршени за било кој проект (се продава одделно).РАЗНОВРСНА : Овој висок квалитет на хартија е исто така одлична за втиснување, - карта во донесувањето одлуки, scrapbooking, дете занаети и многу повеќе!.Боја : Бела.

Избор на купувачот..