• Ново
NewBang 2 ПАРЧИЊА Lip Balm во текот на ноќта,Температура, Промена на Бојата Lip Balm Навлажнувачки Longlasting Кармин ,Ден и Ноќ Поправка Усна Мед Lip Balm,Хранливи Благотворно Усна Нег?
zoom_in

NewBang 2 ПАРЧИЊА Lip Balm во текот на ноќта,Температура, Промена на Бојата Lip Balm Навлажнувачки Longlasting Кармин ,Ден и Ноќ

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Природни Lip Balm】сет содржи два кармини, еден за дневно користење и на други за ноќта употреба.На lip balm,што се користи во текот на ноќта е главно да придавам Влогови и поправка на усните.Температурата се чувствителни на кармин се користи во текот на денот ќе се промени во различни бои во различни тело температури.На свиленкаста текстура во комбинација со примамливата мед мирис нежно милува вашите усни, со слатка и мазна вкус на усните. 【Функција】Можете да имате два кармини, кои може да се користи во текот на денот или во текот на ноќта.Една ноќ грижа е за околу 10 дена медицинска сестра.На lip balm се користат во текот на денот може да ја менуваат бојата.Тоа може да се прилагоди на длабочината на усна боја според температура на усните, така што ќе може да има свој ексклузивен усна боја во различни времиња. 【Навлажнувачки Состојки】На lip balm е направен со чисто природни растителни состојки и дава вистинската количина на пигментот на вашите усни.Не се лепливи, без кора и се чувствуваат хидрирани, помага moistening на вашите усни.Богата со навлажнувачки состојки на медот и витамин Ц, што може ефективно подобрување на сува и пилинг усните, длабоко придавам влогови на усните, и да се направи усните траен moisturized.】. 【Долготрајни 】Оваа lip balm е мека и longlasting,помага да се задржи вашата суви усни чувство влажна без мазна текстура moisturized дури и под маска.Можете да го носат обоени lip balm во текот на денот и chapstick во текот на ноќта за да ги задржи усните да изгледаат и се чувствуваат moisturized целиот ден и целата ноќ. 【Погодна за сите Возрасти】Нашите производи никогаш не се тестираат врз животни.Кармин исто така е погоден за деца, суви усни, подсечен усни, испукани усни, подарок сет.Најдобар органски усна да се грижи за сите возрасти!Тоа е во многу преносни димензии, лесна за употреба, па можете да се создаде свој влажни усни во било кое време, погоден за сопствена употреба или како подарок за пријатели.Опис на производот : Пакување Големина : 10*8.5*2.5 cm/3.9*3.3*0.9 во Тежина : 65g/2.2 оз Боја : Како на сликата покажува Пакет се Вклучени : 2 buc lip balm Тип Кожа : Сите Кожата Карактеристики : текстура е хидратантна, и тоа не е лесно да се исуши кога се применува на устата.Тоа има силна боја рендерирање способност и е не-стап до првенство,што ќе ви овозможи да се задржи поставен усна шминка за долго време.Топло Совети : Чувајте го производот подалеку од деца.Избегне директна изложеност на сончева светлина и да ги чува на собна температура.Сите фотографии се направени во вистински производи.Поради фотографија, прикаже или други причини, не може да биде мала разлика помеѓу сликата и вистинскиот објект.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот објект.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние и ветуваме да ви обезбеди со лесен-за-дофат на услуги на клиентите.

Избор на купувачот..