• Ново
Angelhoo Мини Ѕвезда Мат Кармин во Собата, Креативните Мини Капсули Усна Сјај, Кафе Пакет, 6 Бои Секси Слатка Бонбони Мат Мазна Долготрајни Водоотпорен Кармин, за Девојк
zoom_in

Angelhoo Мини Ѕвезда Мат Кармин во Собата, Креативните Мини Капсули Усна Сјај, Кафе Пакет, 6 Бои Секси Слатка Бонбони Мат Мазна Долготрајни

DEN 275.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

КРЕАТИВНИ ПАКЕТ & ИЗГЛЕД ДИЗАЈН Овој кармин сет е дизајниран со кафе пакет и ѕвезда во облик на школка, можете да добиете 6 бои во 1 чаша, се подготви различни стилови на усна шминка.БОИ МАТ КАРМИН ПОСТАВИТЕ Одлична боење ефект.Класичен светли бои се направи што повеќе зрели и шармантна, совршен за партиите, секојдневен живот, свадба шминка, итн.НЕ СУВИ Формулиран за да се задржи усните меки и хидрирани и без суша или мртвата кожа.Ние препорачуваме употреба на навлажнувачки balm пред примена на кармин за подобар резултат.ПРЕНОСНИ КАРМИН ПОСТАВИТЕ Со кафе дизајн, мала големина, светло дизајн, лесно да се носат и да го користите, ги красат вашата убавина во секое време, насекаде.ПРИЛИЧНО ПОДАРОК ШМИНКА КУТИЈА Кафе Капсули Кармин Пакет.Тоа е совршен подарок избор за родендени, празници, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ и другите празници на семејството, љубовници, пријатели.Опис : кармин е свилен, таписерии, и домот, направи копија на вашите усни лесно, погоден за сите сезони на шминка, особено во канцеларија, датира, шопинг, лето партија со пријатели.Ова е многу удобен, многу убава усна шминка сет, лесно да се во боја.Спецификација : Име : Мат Капсули Кармин Set Product големина : 6.6*6.6*cm Star Кармин Големина : 2.8*2.8 cm Packing големина на : 7.1*7.1*7.1 cm Weight : 60.2 g Package листата : Кафе Мини Кармин Сет (6 Бои) * 1 Сет.

Name:
Matte Capsules Lipstick Set
Product size:
6.6*6.6*cm
Star Lipstick Size:
2.8*2.8cm
Packing size:
7.1*7.1*7.1cm
Weight:
60.2g
Package list:
Coffee Cup Mini Lipstick Set (6 Colors) * 1 Set :

Избор на купувачот..