• Ново
Покривот Рек Крстот Барови Багаж Превозникот Црна 2 Парчиња Одговара на Jeep Grand Cherokee WK 2005-2010 | Алуминиум Сребро Товар на Превозникот Скок Багаж Crossbars
zoom_in

Покривот Рек Крстот Барови Багаж Превозникот Црна 2 Парчиња Одговара на Jeep Grand Cherokee WK 2005-2010 | Алуминиум Сребро Товар

DEN 1310.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ : Одговара на Jeep Grand Cherokee WK 2005-2010. Ве молиме проверете го вашето возило Година, марка и Модел пред купување.ПРЕМИУМ АЛУМИНИУМ МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет, силни, лесни, аеродинамичен и елоксирани алуминиумски.Анти-Кражба Заклучување, Аеродинамичен , Црна, Отстранлив, Водоотпорен, Водоотпорен.Лесно да се инсталира и да се уништат.КАПАЦИТЕТ MAX ОПТОВАРУВАЊЕ : Тежина може да достигне до 165 LBS / 75 KG.На crossbar ќе ви овозможи со доволно нешта да се направи на вашиот пат.ДИЗАЈН : Аеро-динамичен дизајн го прави тоа ефикасни во намалувањето на ветрот бучава кога возите по инсталира на вашето возило.И главна цел е вашата %100 задоволство.ПРЕДНОСТИ : Тоа обезбедува добра основа за инсталација на Кампување Опрема, Багаж, Риболов Столбови, Велосипеди, Snowboards, Кајаци, Канута и други скок додатоци.Настава упатство се достапни и не сечење - дупчење потребни за инсталација.Ние брод на ИСТИОТ ДЕН.Само цел пред 2 ЧАСОТ.Вашата тековна покривот полици треба да биде висок покрив полици; треба да постои јаз помеѓу кров на вашиот автомобил и да се на покрив полици.Ве молиме да видите на сликите кои покажуваат точниот покривот полици за нашиот крст барови да бидат опремени совршено.Fitment е едноставна, и тоа лесно може да се инсталира во својата гаража.Овие крстот барови се направени од високо квалитетни, силни, лесни и издржливи алуминиум.Овие crossbars се опремени со многу цврст метал стеги дека во близина на покривот полици од лево и десно страни и монтажа инструкции.Овие крстот барови се различни од сиромашните дизајниран алтернативи на пазарот како нашата вклучуваат многу цврст метал стеги покривање на покривот полици од лево и десно страни.Вашата тековна покривот полици треба да биде висок покрив полици; треба да постои јаз помеѓу кров на вашиот автомобил и да се на покрив полици.Ве молиме да видите на сликите кои покажуваат точниот покривот полици за нашиот крст барови да бидат опремени совршено.Fitment е едноставна, и тоа лесно може да се инсталира во својата гаража.Овие крстот барови се специфични возило, но за сечење, може да се потребни за да одговараат на вашите тековни покривот полици совршено.Овој производ е во можност да го носат во текот 225 КГ од 100 кг лесно; но, TUV NORD Германија потврдува највисок товарот капацитет како 165 LBS 75 kg врз основа на покривот превоз капацитет на возилата.Овие крстот барови се направени од високо квалитетни, силни, лесни и издржливи алуминиум.Овој производ е во можност да го носат во текот Max.165 КГ / 75 Kg лесно.Овие крстот барови се специфични возило, но за сечење, може да се потребни за да одговараат на вашите тековни покривот полици совршено.Овие крстот барови се направени од високо квалитетни, силни, лесни и издржливи алуминиум.Вашата тековна покривот полици треба да биде висок покрив полици; треба да постои јаз помеѓу кров на вашиот автомобил и да се на покрив полици.Овие crossbars се опремени со многу цврст метал стеги дека во близина на покривот полици од лево и десно страни и монтажа инструкции.

Избор на купувачот..