• Ново
Унисекс Бејзбол Капа Тато Шапка Женска Конска Опашка Црисс Крстот Неуредна Пунџа Возач На Камион Ponycap Потресени Мрежа Шапка
zoom_in

Унисекс Бејзбол Капа Тато Шапка Женска Конска Опашка Црисс Крстот Неуредна Пунџа Возач На Камион Ponycap Потресени Мрежа Шапка

DEN 263.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Mesh.Кука и Јамка затворање.Одличен Изглед - Овој класичен стил ззп ќе оди одлично со ништо, вклучувајќи го и вашиот костим за капење на сончев летен ден!Без разлика дали сте носат оваа капа со вас коса надолу, или користење на повеќе висина options и носи една симпатична конска опашка или неуредна пунџа, оваа капа нема да ви успее или на вашата забава стил.Фустан нагоре или надолу, се носат со фармерки или шорцеви, и во секое време!.Одличен Изглед - Овој класичен стил ззп ќе оди одлично со ништо, вклучувајќи го и вашиот костим за капење на сончев летен ден!Без разлика дали сте носат оваа капа со вас коса надолу, или користење на повеќе висина options и носи една симпатична конска опашка или неуредна пунџа, оваа капа нема да ви успее или на вашата забава стил.Фустан нагоре или надолу, се носат со фармерки или шорцеви, и во секое време!.Една Големина Одговара на Повеќето - Со Велкро затворање и еластична еластичен црисс крстот бендови, се стеснува обемот на оваа шапка мерки околу 22 инчи, но тоа може да се прилагоди за да се измери насекаде меѓу 20 и 25 инчи, фитинг неколку различни глава големини.Гребенот должина е околу 2.75 инчи.Лесно да се носат удобно со пони опашка или неуредна пунџа.Одличен Квалитет - Mesh/возач на камион капаците се направени од полиестер.Лесни супер меки заврши.Парична казна ткаенини заштитува чувствителните скалпот од Ултравиолетовите.Дизајн - Класичен Пигмент Изми Памук Тато Конска Опашка Шапка, Ниска Профил Unconstructed.Конска опашка дупка да се направи нејасна бухти, опашки и други убави фризури.Стилски и функционален секојдневниот бејзбол капа.Погодни Прилики : се Носат оваа капа во секое време/насекаде.Некои примери вклучуваат : на плажа, во парк, базен, теретана, работа, отворено музички фестивали, спортски настани, градинарство, прошетка вашите кучиња, одмор, пловењето, одмор, кампување, планинарење, риболов, кои лебдат, викенд оклопни, меден месец, bachelorette партии, amusment паркови, патуваат и повеќе!. ✿゚Ponytail Црисс Крстот Неуредна Бухти Ponycaps Бејзбол Капа возач на камион Мрежа Шапка ✿゚ ✿゚Features✿゚ ✿Кука и Јамка затворање ✿Големина : круната димензии се за 22.4"-23.6", гребенот е 2.7" Должина ✿конска опашка КАПА МАТЕРИЈАЛ : Изработка : 60% Мека Бранеа Памук И 40% Полиестер ✿мала тежина, совршен за еден ден во сонце или во текот на ноќта, стакло врвот на законот за УВ заштита од сонцето ✿Одлично со панталони, фармерки, leggings, маици, резервоари, јакни, бански костуми perfect и повеќе, овој класичен стил ззп ќе оди одлично со ништо ✿゚Product Информации✿゚ ✿Име на Производ : Бејзбол Стакло Капа ✿Количина : 1 PC ✿Пол : Унисекс ✿Шема : Комбинација ✿Материјал : Polyster ✿Главата Обемот : 56-58cm/22.0-22.8 во ✿Стил : Мода ✿Occcasion : Отворено ✿Пакет Содржина : 1 x Бејзбол Капа ✿゚Service ✿゚ ☆ Ако имате било каков проблем во врска со нашите предмети, ве Молиме испратете порака до нас,Ние ќе се обидеме да ја нашата најдобра услуга за да ги решат вашите проблеми. ★★❀❀★★ ☆ Ако сакате да знаете повеќе производи од нашата продавница, ве молиме да обрнете поголемо внимание на ✿゚WEUIE✿゚.

Избор на купувачот..