• Ново
Azue Бебе Капи Бебе Девојки Зима Поврзана Капи Деца Девојка Прекрасна Лак Јазол Шапка Деца Топла Капа Младата Плетени Beanies
zoom_in

Azue Бебе Капи Бебе Девојки Зима Поврзана Капи Деца Девојка Прекрасна Лак Јазол Шапка Деца Топла Капа Младата Плетени Beanies

DEN 167.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✓МЕК МАТЕРИЈАЛ : Бебе Поврзана Зимски Капи направен од висок квалитет на Акрил, ова бебе шапка е топла и пријатна, идеален за зима.И тоа е удобно да се носат, дише, мека и не-иритирачки за вашето бебе е чувствителна кожа. ✓ДИЗАЈН И БОЈА : Деца Топло Поврзана Beanie Капи.Прекрасна лак јазол дизајн и светли бои дозволете бебето да изгледам во шапка.Мек и еластичен деца капи направи вашето бебе е слатка мала глава останува удобен и заштита на главата на бебето.Со својата мала тежина, ова бебе капа нема да предизвика притисок врз вашите деца' главата, додека одржување на топло.Со здрав крои, нашето бебе шапка ќе се спротивстави на многу мие циклуси, без исчезнува или се губи својата форма. ✓АТМОСФЕРА ОДГОВАРА : Три големини на располагање, одговара за повеќето бебе и деца девојки до 5 години.На сит се вклопуваат за двете бебе момчиња и девојки со еластичен влакна за удобност.Обезбедување нема притисок за бебиња' глави.Ве молиме проверете ја големината внимателно. ✓НАЈДОБРИТЕ ПОДАРОЦИ ЗА БЕБЕ : На beanie доаѓа во различни бои, да обезбеди задржување на топлината давање на мајки и татковци парче на ум кога облекување на нивните деца на оние зиморничав дена.Погоден за деца играње ладен активност, скијање, качување, кампување.Бебе Капи се секогаш значајни подарок што секој родител ќе љубов за нивното бебе туш, бебето родендени, или Божиќ. ✓РОДИТЕЛИ ЉУБОВ : Како мека, топла и дише нашите унисекс зима момче девојка капи се, и ние сме убедени дека ќе мислам така.Висок квалитет на Акрилик користи во нашето бебе капи доживува дополнителни чешла процес, создавајќи едно доенче beanie ткаенина која е ултра-меки на допир и функции совршено како топло бебе зимска шапка.Опис на производот Ова Дете Девојки Топло Поврзана Симпатична Лак Beanie Шапка направени од високо квалитетен материјал, издржлив и удобно.Неговите основни дизајн го прави овој додаток вашата девојче може да се носат секој ден.Нашите деца зимска шапка специјално дизајнирани за бебето.Шупливи шапка со прекрасна поврзана лак дизајн дозволете бебето да изгледам во шапка, мека високо квалитетен материјал за екстра удобно се чувствуваат.Оваа плетени beanie е еко-пријателски и мала тежина, оваа капа нема да предизвика притисок врз вашите деца' главата, додека одржување на топло.Мека, топла и дише нашите унисекс бебе капи, да обезбеди задржување на топлината давање на мајки и татковци парче на ум кога облекување на нивните деца на оние зиморничав дена.Лесно соодветни за секојдневно носење.Време на испорака : Бесплатен превозот од USPS испорака во 7-15 работни дена.Забрзана испорака од страна на DHL во 5 работни дена.Напомена : 1. Има 2-3cm разлика според упатство за мерење.2. Тоа може да имаат малку боја разлика поради различни монитор.Ви благодариме за вашето разбирање. 100% Гаранција за квалитет : Ние гарантираме дека ќе љубов нашата бебе beanies за момчиња или девојки, а ако не, се надеваме дека ќе ни даде да се сними за да се направи тоа право.Во редок случај не можеме да се, се враќа на нашата бебе момчиња девојчиња зимски капи се СЕКОГАШ бесплатно со НУЛА кавга.Па им даде на нашите деца капи да се сними и да се КУПИ СЕГА целосно РИЗИК БЕСПЛАТНО!.

Избор на купувачот..