• Ново
Durio Бебе Девојка Сонцето Шапка Симпатична Заштита од Сонце Бебе Сонцето Шапка Плажа Лето Капи за Бебе Девојка Момче Деца Сонцето Шапка
zoom_in

Durio Бебе Девојка Сонцето Шапка Симпатична Заштита од Сонце Бебе Сонцето Шапка Плажа Лето Капи за Бебе Девојка Момче Деца Сонцето

DEN 167.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Материјал : Ова бебе момче сонцето шапка направен од висок квалитет на Полиестер, да ги задржи на деца мека и пријатна.Големина : Четири Големина за вашата изберете, 46cm=18.1"одговара на 3-6 Месеци, 48cm=18.9"се вклопува 6-12 Месеци, 50cm=19.7"се вклопува 12-24 Месеци, 52cm=20.5"се вклопува 2-4 Години, возраст е само за референца, можете да изберете големината според вашето бебе главата дебелина.Дизајн : Лесно да се носат и се спарите со други алишта.Прилагодливи брадата рака, широк обод штити & штитови очи од сонце.Прилики : Лето-мора да има сонце капа за години играње на плажа или во дворот, одете на риболов, safari, патување, кампување, пловењето и сл.Најдобар Избор : Ова бебе сонцето шапка ќе биде најдобар избор за вашето бебе во топло лето да се заштити главата, очите, на лицето, вратот од силна сончева светлина.

Избор на купувачот..