• Ново
Douhoow Деца Бебе Девојки Пливаат прикривање на Плажа Лето Sundress Poncho Осип Стражари
zoom_in

Douhoow Деца Бебе Девојки Пливаат прикривање на Плажа Лето Sundress Poncho Осип Стражари

DEN 167.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[Квалификувани] Chiffon ткаенина, Мек и удобен за носење. [Дизајн] Лабава одговара, V деколте, Флорални, Полу се види преку. [Стилски] Голема подароци за бебе девојки, погоден за лето, на пролет и есен. [Повод] Симпатична бебе sundress за beachwear, одмор, забава, dailywear, photograhy. [Бренд] Dongci е вашето бебе професионален имиџ дизајнер и секој производ е внимателно одбрани.Големина на Табела : Возраст(6-12М)-Запис 80Градите(35.4")-Должина(15.7") Возраст(1-2 T)-Запис 90Градите(37.0")-Должина(16.9") Возраст(2-3 T)Запис 100Градите(38.5")-Должина(18.1") Возраст(3-4 T)Запис 110Градите(40.1")-Должина(19.3") Возраст(4-5 T)Запис 120Градите(41.7")-Должина(20.4") Пакет : 1 x Бебе Девојки Лабава Плажа Фустани Големина : 2-3 T | Боја : Птица Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Избор на купувачот..