• Ново
Amolliar Мејсон Тегла Бања Суета Организатор - Селски Farmhouse Оркестарот Бронза Бања Прибор - Qtip Фармацевт Носителот Канистер Стакло за П-Совети,Памук Брисеви,Круга,Топка
zoom_in

Amolliar Мејсон Тегла Бања Суета Организатор - Селски Farmhouse Оркестарот Бронза Бања Прибор - Qtip Фармацевт Носителот Канистер

DEN 155.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✅ Овој мајстор тегла qtip носителот додава совршен селски шарм на вашата бања,симпатична бронза бања додатоци. ✅Одлична за памук брисеви, qtips, памук топки, памук круга,flossers,бања соли или било која друга бања потреби и essentials,kepp сè чиста и организирана. ✅Премиум квалитет qtip фармацевт е декоративен и функционален.Капак добро се вклопува, лесно да се отвори,кои се направени од издржлив,рѓа-доказ нерѓосувачки челик. ✅Користите како бања суета организатор или организатор занает во соба ,канцеларија,кујна, итн.Совршени за подароци како на пример, Свадба, роденден, housewarming, годишнина, Божиќ, Денот на Мајката; исто така, голем подарок идеја за мајка, пријател, сестра, ко-работник или само за некој да ги користите на целата година. ✅Без прашања праша со 30-Ден Парите Назад, ако не сте задоволни.Ако имате сопствено барање или друга варијанта, во умот, ве молиме не двоумете се да се е-мејл мене!.Оваа мејсон тегла qtip носителот додава совршен селски шарм на вашата бања.Ова го прави совршен свадба, housewarming/нов дом подарок; исто така, голем подарок идеја за мајка, пријател, сестра, ко-работник или само за некој да ги користите на целата година.Тоа е стара шик стил во тоа е најдобро!Пакетот вклучува : 1* Мејсон Тегла Qtip Носителот со Нерѓосувачки Челик Капак Боја : Бронзени ве Молиме љубезно забелешка : 1.П-Совети, Памук Топки НЕ се вклучени во оваа понуда. 2 Мејсон тегла држач, четка за заби и мејсон тегла сапун фармацевт не се вклучени.Ако сте заинтересирани,ве молиме проверете ASIN подолу : Мејсон Тегла Сапун Диспензерот : B07 PHFPWH1, B07 PG8 X9 PL Мејсон Тегла Четка за заби Носителот : B07 PG8 Y5 YB Уживате во убавото време со мејсон тегла бања складирање организатор!.

Избор на купувачот..