• Ново
Шминка Памук Складирање Кутија, Шминка Организатор Бања Организатор Акрилик Брисеви Кутија, Бања Складирање Шминка Памук Организатор Кутија за Складирање Органи?
zoom_in

Шминка Памук Складирање Кутија, Шминка Организатор Бања Организатор Акрилик Брисеви Кутија, Бања Складирање Шминка Памук Организатор

DEN 792.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Транспарентна сад, лесно да се види внатрешната директно.Може да се користи за чување на памук влошки, брисеви, козметика, earring и така натаму.Одличен десктоп помошник да се направи вашата маса чисти.Со поставен капак, лесно да ги чува подалеку од прашина.Направени од премиум акрилик материјал, издржлив за долготрајна употреба.

Избор на купувачот..