• Ново
3 Пакет Аптека Тегли со Бамбус Капак - Стакло Мејсон Тегла Канистер за Суета Организатор Складирање - Селски farmhouse Бања Оркестарот Додатоци Set - Симпатична Qtip Носител
zoom_in

3 Пакет Аптека Тегли со Бамбус Капак - Стакло Мејсон Тегла Канистер за Суета Организатор Складирање - Селски farmhouse Бања Оркестарот

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Производ Вклучува - 3 pack 8 МЛ премиум дебело стакло мејсон тегли + 3 pack 100% природни бамбус капаци со круг топката врвот + 6 видови на бања етикети ( Памук Топки, Конец Зема, Косата Врски, Памук Влошки, Бања Сол, Памук Брисеви ) + рустикален стил јажиња, коноп.Нема Тема Дизајн Канистер - На капаци и тегли се сите не-навој дизајн.Само подигнете го капакот за да го отворите, стави надолу за да ја затворите, Dustproof и влага-доказ.Овие се намали тегли се доста лесно за мали предмети во продавница и да потрае надвор, како што се П совет ( памук брис ), памук топката, памук круга, конец зема, tampon, бања соли за коса, вратоврската бенд, шминка четка, убавина јајце, клип и повеќе мали нешта.Идеален Оркестарот за Различни Место - теглите ќе созд длабочина, текстура и убава простор за дома декор дозвола за различни стилови : селски, farmhouse или индустриски стил, западна или morden стил.Идеален бања додатоци во собата за бања / тоалетот, homehome оркестарот.Одлично за бања countertop организација, суета врвот, шминка табела, бања ѕид полиците и занает.Совршен Подарок - Тоа е симпатична и практични, па тоа е многу погодна како подарок, роденденски подароци, мајката или таткото ден подарок, исто така, голем подарок идеја за пријател, сестра, ко-работник, housewarming/нов дом за подарок, или само за некој да ги користите на целата година roundel.Safe Пакет - Овие 3 аптека тегла канистри се пакуваат во тешки меур носителот и дебели картонска кутија за да се спречи оштетување во транспортот.Тие се совршен подарок за секого, особено за оние луѓе кои имаат само реновиран нивните бања или само се преселил во нова куќа.

Избор на купувачот..