• Ново
HUALIAN GYQ Замена Вакуум Филтер Вреќи, Одговара за Продавница-Vac 5-8 Галон правосмукалки го Замени Тип E, Дел 90661, 9066100, 906-61 Правосмукалка Замена на Делови (Боја : Бела)
zoom_in

HUALIAN GYQ Замена Вакуум Филтер Вреќи, Одговара за Продавница-Vac 5-8 Галон правосмукалки го Замени Тип E, Дел 90661, 9066100, 906-61

DEN 791.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[Совршено се Вклопуваат Продавница Vac Вакуум] 10pcs 5-8 Галон правосмукалки.Го заменува дел # Тип E 90661, 906-61, 9066100 / Type H 90671, 9067100. Сува Ги Собереш Само. [Совршено се Вклопуваат Продавница Vac Вакуум] 10pcs 5-8 Галон правосмукалки.Го заменува дел # Тип E 90661, 906-61, 9066100 / Type H 90671, 9067100. Сува Ги Собереш Само.[Лесен за Употреба и Инсталирање]Прави исчисти полесно само фрли кесата и остатоци од далеку.Може да се користи за вашиот секојдневен pick-up потребите на прашина.Направени за сува пикап само.[Применливи Сцена] Овие филтер кесички да може ефективно да се отстрани base прашина, цемент прав, струготини, куќа остатоци, и прашина.Ви помогне да се ослободи од прашина поврзани со discomforts и да се создаде здрава и воздух-свежо животен простор да дише полесно.[Замена за Продавница Vac] Големо вшмукување моќ, да се направи разлика во подигање на цемент прашина по ленти проект.Оставете вреќи да се отстрануваат лесно без оштетување на вакуум или чистење на вакуум када.[Лесно да се Замени] Лесно да се замени и за еднократна употреба, без алатки required Colour : White Material : Не-плетени fabric Package Содржина : 10* Вакуум Bags Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Вашата поддршка е нашата движечка сила, ние ќе го направи подобар.

Избор на купувачот..