• Ново
Јасно Силикони Случај Покритие за Apple AirTag Клучни Пронаоѓач,Заштитен Ракав Компатибилен со AirTags,со Keychain Анти-Загуба Дизајн, Анти-Нула Лесни, (Најт Jedi Слика)
zoom_in

Јасно Силикони Случај Покритие за Apple AirTag Клучни Пронаоѓач,Заштитен Ракав Компатибилен со AirTags,со Keychain Анти-Загуба Дизајн,

DEN 237.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Прецизно отсекување на испис одговара удобно на Apple Air Tags, и случајот карактеристики независни дизајн да биде лесно да се инсталира и користи.Во исто време, тоа е лесно да се размонтираат и не боли Air Tag.All inclusive annular домување случај покрие со покрена rim како тампон против удари за вашиот Air Tag во секојдневна употреба; лесен дизајн додава само малку тежината на уредот.Заштитник случај доаѓа со keychain за лесно прилог со вашиот копчињата, автомобил копчиња, ранец, багаж, куче поводник и други вредни работи.Заштитна маска изработена од мек силикон е професионално дизајнирана за ново објавени Air Tag (Air Tag не се вклучени) лесно да се чисти и обновливи; Спречување на клучни пронаоѓач од гребнатини, испакнатини и капки; Нула пречки за спарување на вашиот Air Tags со телефон, нема да влијае на функционалноста на Air Tags.; со метален клуч синџир не е лесно да ' рѓа за долго време се користи.Компактниот школка со клучните прстен е лесно да се поврзе со вашите лични предмети, како што се копчиња, автомобил копчиња, ранци, компјутерски торби или паричници, итн.И вашите домашни миленици може да биде лесно да се врши донесе нивните necks.Тоа е погодно за вас да ги пратите вашите предмети во секое време и секаде, која може да се спречи загуба.Расипат Вашите најблиски Со Голем Дар : Заличи на вашата сопруга, девојка, сопруг, дечко или дете ден со Висок квалитет меки силиконски заштитна маска со моделот Air Tags случај.Заштитна маска изработена од мек силикон е професионално дизајнирана за ново објавени Air Tag (Air Tag не се вклучени) лесно да се чисти и обновливи; Спречување на клучни пронаоѓач од гребнатини, испакнатини и капки; Нула пречки за спарување на вашиот Air Tags со телефон, нема да влијае на функционалноста на Air Tags.; со метален клуч синџир не е лесно да ' рѓа за долго време се користи.

Избор на купувачот..